Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi randevu sisteminde TC Kimlik No ve Şifre girerek online MHRS randevu ve 182 telefonla randevu alabilirsiniz. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu sistemini ilk defa kullanıyorsanız Yeni Kullanıcı Kaydı butonuna tıklayarak öncelikle Randevu sistemine kaydınızın yapılması gerekir.

Bakırköy Devlet Hastanesi Randevu sayfasında yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz. Bakırköy Devlet Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu
DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu

Hastane Randevu


Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu sayfasında aha önce kayıt yaptırdıysanız aşağıdaki bölüme TC kimlik No ve doğum tarihininizi yazdıktan sonra "Devam Et" düğmesine basınız.

POLİKLİNİK ÇALIŞMA GÜNLERİ
Sistemi kullanabilmeniz için kullandığınız browserda javascript ve cookie desteğinin olması gerekmektedir.

Internet şubesi için teknik destek ve önerilerinizi yönlendirebileceğiniz Adresi : [email protected]

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Telefonla Randevu 0212 572 23 23 no'lu telefondan randevu alabilirsiniz.

Adres
Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E. A. Hastanesi
34147 Bakırköy / İstanbul

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Telefonla Randevu

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi (Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi) telefonla randevu almak için 0212 543 65 65 no'lu telefondan randevu alabilirsiniz.

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi İletişim

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Faks :
+90 212 660 54 41 (Santral)
+90 212 572 95 95 (Başhekimlik)
+90 212 571 15 09 (Satın Alma)

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Resimler

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Linkler

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Resimler

Bakırköy Ruh ve Sinir Hastanesi Linkler

Hastane Randevu