Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi kuruluşuna ilişkin öneri Sağlık Bakanlığı'na 1965 yılında yapılmış, 1969 yılında hastane hizmete hazır hale gelmiştir. 1970 yılında 100 yataklı Tropikal Hastalıklar Hastanesi olarak açılmıştır. 30 Eylül 1985 yılında genel amaçlı Devlet Hastanesi'ne dönüştürülen 150 yataklı hastanemiz, 2000 yılına kadar bu statüde hizmet vermiştir.

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Online Hastane Randevu için ; Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu

1998 yılında 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi, hastanemiz bünyesine katılmıştır. Hastanemiz 28 Eylül 2000 tarihinden itibaren Prof. Dr. Erşan AYGÜN'ün kurucu başhekimliğinde 'Eğitim ve Araştırma' misyonunu da üstlenerek, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır.

Hastalarımıza sağlık hizmetini, uluslararası standartta sunabilmek için tıptaki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, hekim, hemşire ve tüm personelimizin sürekli eğitim almasını sağlamak, çalışanlarımızın ve hastalarımızın iyiliği ve mutluluğu için çalışmak.

Toplumumuzun sağlık konusundaki beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak bilimsel kurallara uygun ve kaliteli sağlık hizmetini en üst seviyede vermek, kaliteyi sürekli iyileştirme prensibiyle ülkemizde sağlık hizmetini veren lider eğitim kurumu ve hastanelerinden biri olmak.

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın " Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi " ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Kalite Politikamız

Hastalarımıza mevcut tüm olanakları kullanarak güvenli sağlık hizmeti vermek İlimizde kaliteli sağlık hizmeti sunan seçkin sağlık kurumlarının yanı sıra, ülkemizdeki kamu, özel ve üniversitelere bağlı sağlık kurumlarıyla da işbirliği yapmak.

Sağlık ve eğitim hizmetlerimizin sürekli gelişmesi ve değerlendirilmesi amacıyla uluslar arası kuruluşlar ile işbirliği yapmak.

Yüksek teknolojik yatırımlar ve etkin kapasite kullanımı ile laboratuvar ve görüntüleme hizmetlerimiz ile hastanemizden hizmet alan hastalarımızın yanı sıra Kanun ve Mevzuatlar çerçevesinde protokoller oluşturarak diğer kamu ve özel sağlık kuruluşlarına başvuran hastalara da hizmet vermek.

Bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikleri en kısa zamanda hizmete sunmak ve hizmet verdiğimiz her konuda gelişmiş bir eğitim merkezi olmak.

Kendi branşında çağdaş bilgilerle donanımlı ve nitelikli uzman hekim ve sağlık personeli yetiştirmek ve bunun için eğitim ekiplerinin gelişimlerine ortam yaratıp, sürekli desteklemek.

Hastalarımıza sağlık hizmeti sunarken, hastanemizin mevcut kaynaklarını verimli şekilde kullanmak Tüm çalışanlarımıza güvenli çalışma ortamı ve şartları sağlamak.

Kanun ve mevzuatlar çerçevesinde çalışanlarımızın memnuniyetini ve motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmak.

Hastalarımızın memnuniyetini ve mutluluğunu çağdaş eğitimle bilimsel, etik kurallara uygun sağlık hizmeti sunarak en üst seviyeye çıkarmak.

Hizmet kalitesini etkileyen en değerli faktör olarak gördüğümüz çalışanlarımızın sürekli eğitimlerini sağlayıp, bu konuda destek olarak kurumumuzun kalite çalışmalarına aktif katkılarını sağlamak.

Çalışanlarımıza sosyal imkanlar sunarak, bölümler arası iletişimi ve takım ruhunu geliştirmek Tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak kurumumuzdaki kalite kültürünü desteklemek.

Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak, sağlık hizmeti kalite standartlarının etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

# İsim Konum Telefon Randevu Telefonu Faks
1 Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi - 0 (212) 414 71 71 0 (212) 414 28 28 0 (212) 542 44 91
2 Avcılar Semt Polikliniği İletişim Bilgileri 0 (212) 414 79 79 (Pbx) 0 (212) 414 28 78 0 (212) 509 44 91
3 Bahçelievler Semt Polikliniği 0 (212) 414 78 78 0 (212) 414 28 88 0 (212) 542 44 91
4 Bakırköy Semt Polikliniği - 0 (212) 414 78 07 0 (212) 660 27 36

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Linkler

İstanbul'daki Devlet Hastaneleri

Hastane Randevu