Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu sisteminde TC Kimlik No ve Şifre belirterek Arnavutköy Devlet Hastanesi online randevu ekranından yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz. Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu için. Arnavutköy Devlet Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz hastane randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayın.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Telefonla Randevu

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu almak için online randevu sistemini kullanabileceğiniz gibi 0212 5978 9 597 no'lu telefonu da arayarak telefonla randevu alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti

Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti evde yatağa tam bağımlı olan sağlık hizmetlerinin ev ortamında ve Evde Bakım Hizmeti konusunda uzmanlar tarafında verilmektedir. Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti hakkında detaylı bilgi için.
Arnavutköy Devlet Hastanesi

Arnavutköy Devlet Hastanesi İletişim

Başhekim: Op. Dr. Yaşar DOĞAN
Santral: 0212 453 12 12
Telefon No : 0212 597 39 39
Faks : 0212 597 20 42
web adresi: https://www.arnavutkoydh.gov.tr
Randevu Telefon No : 0212 597 95 97
Adresi : Merkez Mah. Fatih Cad. No : 3 Arnavutköy/İSTANBUL
Hastane Müdürü: Recep KÖZEN
Başhemşire: Nalan ÇEVİK
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında

Sağlık Bakanlığını'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve diğer illerde uygulamaya geçilen Merkezi Hastane Randevu Sistemi'ne (MHRS) İstanbul da eklendi.

MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Türkiye genelinde uygulamada olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) 26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastaneleri kapsayacak şekilde uygulama genişletildi. Tüm devlet hastaneleri MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) üzerinden web randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile hastalar online ücretsiz hastane randevu alabilirler. Daha fazla bilgi için MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi.

Nasıl Hastane Randevu Alabilirim ?

26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastanelerin de MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)'ne dahil olmasıyla MHRS'ye ilgi daha da arttı. MHRS sistimine TC Kimlik No ile üye olduktan sonra nasıl randevu alabileceğinizi MHRS ekranları üzerinde interaktif olarak anlatacağız. Daha fazla bilgi için Nasıl Hastane Randevu Alabilirim.

Merkezi Randevu Sistemi Nedir?

Merkezi randevu sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirlmiş bir projedir.

Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır. Merkezi randevu sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

Web üzerinden randevu alabilmek için sağdaki "RANDEVU AL" butonuna tıklayınız.

ALO 182 Ücretlendirmesi

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

ALO 182 hattını aradığımda en erken hangi zamana randevu alabilirim ?

182 hattını aradığımda en fazla kaç randevu alabilirim ?

MHRS'den nasıl randevu alabilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Almış olduğum randevuyu nasıl iptal ettirebilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Randevu saatinden ne kadar önce hastanede bulunmam gerekiyor ?

MHRS İletişim

Arnavutköy Devlet Hastanesi Linkler

Hastane Randevu