İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa) Online Randevu Sistemi

Wednesday, April 1, 2020
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa) Online Randevu Sistemi'nden tc kimlik no ile randevu almak için İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Çapa Randevu linkini takip edebilir ya da aşağdaki online randevu ekranından yararlanabilirsiniz.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa) Online Randevu Sistemi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa) Online Randevu Sistemi Haritadaki Konumu
İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Polikliniklerinde Online Randevu Sistemi hizmete girmiştir. Çapa yerleşkesi dışından olmak üzere https://www.istanbul.edu.tr/itf/ adresinden online randevu sistemine erişim sağlanabilmektedir.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa) Online Randevu Sistemi sayfasında TC Kimlik No, ad, soyad, telefon, e-posta adresi ve sistemin otomatik ürettiği güvenlik numarasını ilgili alanlara yazdıktan sonra devam butonuna tıklayınız. Sonraki sayfada Poliklinik seçtikten sonra bölümü seçin, doktorunuzu seçin, randevu gün ve saatini ve iletişim cep numaranızı yazdıktan sonra Randevu Al butonuna tıklayınız. Telefonla randevu almak için : 0212 414 2200'ı arayınız.

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi (Çapa) Online Randevu

Çapa Randevu Adresi : İstanbul Üniversitesi Merkez Kampüsü, 34452 Beyazıt/Eminönü-İstanbul

Telefon No : +90 212 440 00 00

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Haritası

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım