İstanbul Mehmet Akif Ersoy Kalp Damar Hastanesi Online Randevu

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu sisteminde Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu ekranına TC Kimlik No ve doğum yılı belirterek online randevu alabilirsiniz. Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu almak için Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi online randevu sayfasını aşağıdaki ekran yardımıyla da kullanabilirsiniz.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Kalp Damar Hastanesi Online Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Kalp Damar Hastanesi Online Randevu Haritadaki Konumu
Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu sisteminde hastenenin uzun resmi ismiyle İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Online Randevu alabilmek için 1 Şubat 2011 tarihi itibariyle Hasta Poliklinik Muayene randevuları akşam 20:00 ile sabah 08:00 saatleri arasında internetten aşağıdaki adımları takip ediniz.

İnternetden alınan randevular sadece muayane randevusu olduğunu unutmayınız. Tetkikler için İstanbul Mehmet Akif Ersoy Hastanesini arayarak ilgili bölümden randevu alınız.

Açılan sayfada TC Kimlik No ve Doğum yılınızı yazdıktan sonra devam butonuna tıklayınız. Sonraki sayfada Poliklinik seçtikten sonra bölümü seçin, doktorunuzu seçin, randevu gün ve saatini ve iletişim cep numaranızı yazdıktan sonra Randevu Al butonuna tıklayınız.

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu

Hastane Randevu

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi İletişim Bilgileri

Adresi : İstasyon Mah. İstanbul Cad. Bezirganbahçe Mevki 34303 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL

Telefon No : +90 212 692 20 00 Fax: +90 212 471 94 94
K.Çekmece Semt. Pol.: İnönü Mah. Hakan Cad. No:44 Küçükçekmece +90 212 471 80 00
Avcılar Semt Pol. : Cihangir Mah. Kirazlı Cad. Yeni Hükümet Konağı Binası No:60 Avcılar +90 212 590 59 91
Emaİl : info@imaeh.gov.tr

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Telefonla Randevu

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Telefonla Randevu Almak için 0212 - 692 20 20 no'lu telefonu arayabilirsiniz.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Telefonla Randevu Önemli Bilgi

  • Günün 24 saatinde sisteme ulaşılarak randevu müracaatı yapılabilmektedir.
  • Bugün ve yarınki iş günü için randevu verilmektedir. Hastaların aldıkları randevuya gelme oranı takriben yarı yarıya azalması dolayısıyla daha sonraki günler için randevu verilmemektedir.
  • TC Kimlik Numarası ile müracaatı kabul etmekte ve aynı kimlik numarası ile 1'den fazlabranşa randevu vermeyerek art niyetli erişimlere engel olmaktadır.
  • Yine artniyetli erişimlere meydan vermemek için aynı telefon numarasından 2'den fazla sayıda randevu alınmasına imkan vermemektedir.
  • Her arayanın, sisteme ulaştığı takdirde, kimlik numarasını ve MERNİS'ten aldığı adı ve soyadını, aramış olduğu telefon numarasını ve aradığı zamanı herhangi bir ihtilaf durumunda incelenmek üzere hastane otomasyonumuzda sürekli kaydederek saklamaktadır.
  • Randevular kişi adına kayıtlandığı için alınmış olan bir randevu bir başka şahsa kesinlikle kullandırılamamaktadır, çünkü muayene için gelindiğinde sisteme girilen randevu numarası ile sadece randevu alanın adına takip fişi çıkarılabilmektedir.
  • Randevu alan hastalar randevu saatinden yarım saat önce gelerek kayıt işlemlerini yaptırarak takip fişi almalıdırlar.

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Linkler

Mehmet Akif Ersoy Hastanesi Linkler

Hastane Randevu