İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi

Saturday, January 16, 2021
İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi İstanbul'ın Kağıthane ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Haritadaki Konumu

Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Adres ve Telefon

	
Hastane Adı :	İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi
Telefon Numarası :	(0212) 320 10 43
Faks :	(0212) 320 41 05
Adresi :	Darülaceze Caddesi Gürsel Mahallesi
İlçe :	Kağıthane
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.istanbulagizdis.gov.tr

İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Şişli Etfal Hastanesi Diş Kliniği olarak çalışırken 27 Nisan 1999 tarihinde Sağlık Bakanlığı’nın emri ile Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak ayrı bir kurum haline gelmiştir.

26 Haziran 2003 tarihinden itibaren İstanbul İl Özel İdaresinin yaptırmış olduğu Kâğıthane ilçesi sınırlarında bulunan şimdi kullanılan müstakil binasına taşınmış olup Şişli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olan adı İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi olarak değişmiştir.

5283 sayılı yasa gereği SSK’ya bağlı bulunan SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 22.02.2005 tarihinden itibaren çalışan personeli ve demirbaş eşyası ile birlikte hastanemize nakledilmiştir.

Hastanemiz klinik hizmetlerinde hasta memnuniyeti ve hekim seçme hakkı göz önünde bulundurulmaktadır. Hastanemizde hastaların teşhis ve tedavi planlamasından başlayarak tüm tanı ve tedavi hizmetlerinin aynı hekim tarafından yerine getirildiği “Muayene Entegre” sistemi ile hizmet vermektedir.

İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Vizyon

Çağdaş uygarlık düzeyinde gelişmeleri yakından takip eden hastalarına ve yakınlarına en iyi hizmeti veren, birlikte çalıştığı firmalar ve kuruluşlar tarafından tercih edilen, ülkesinde ve kendi bölgesi içerisinde en itibarlı kurum olmak.

İstanbul Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi Misyon

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, uluslararası standartları ve meslek ahlakını benimseyen, hastanın, ailesinin ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, tüm çalışanların mesleki sorumluluk bilinciyle bilimsel temellere dayalı, imkânlar içerisinde ağız diş sağlığı hizmeti sunmasıdır.

E. Çağrıcı

e-Mail : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "İstanbul İl Özel İdaresi Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım