Özel Avicenna Hastanesi Gültepe

Saturday, March 28, 2020
Özel Avicenna Hastanesi Gültepe İstanbul'ın Kağıthane ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. Özel Avicenna Hastanesi Gültepe hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Haritadaki Konumu

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Hakkında

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe, şirket olarak Gültepe Ensar Sağlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. unvanıyla 30.12.1996 tarihinde kurulmuş, hastane olarak sağlık hizmeti vermeye fiilen Mayıs 1997 tarihinde başlamıştır. Daha sonra şirket faaliyet alanının genişlemesine paralel olarak şirket unvanına (08.05.2002 tarihli Ticaret Sicil Gazete yayımı) Bilişim’de eklenerek unvan; Gültepe Ensar Sağlık ve Bilişim Hizm. San ve Tic. Ltd. Şti olmuştur.

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Misyon

Kaliteli sağlık hizmetini; güler yüz, sevgi ve şefkatle sunmak. ‘’İnsan; en kıymetli hazine, bilgi; en yüce değer’’ ilkesine göre, gelişen tıbbın bilgi ve teknolojisiyle tedavi sanatını uygulamak. ‘’Hasta Memnuniyeti’’ merkezli ve gelişimci bir anlayış ile tüm çalışanları sürekli eğitmek. İnsana ve çevreye saygılı bir kurum olarak hızlı ve doğru tespitlerle çalışmak. ‘’Kalite Yönetim Sistemi’’ verileri ışığında, ‘’Toplam Kalite Yönetimi’ni hedefleyerek hizmet vermek.

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Adres ve Telefon

Hastane Adı :	Özel Avicenna Hastanesi Gültepe
Telefon Numarası :	(0212) 284 11 40
Faks :	(0212) 284 11 49
Adresi :	Talatpaşa Caddesi No: 151 Gültepe
İlçe :	Kağıthane
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.avicennagultepe.com

Özel Avicenna Hastanesi Gültepe Haritası ve Yol Tarifi





Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım