Çatalca Devlet Hastanesi Randevu

Çatalca Devlet Hastanesi Randevu ekranında TC Kimlik No ve Şifre ile Çatalca Devlet Hastanesi Randevu servisinden MHRS hastane randevu alabilirsiniz. Çatalca Devlet Hastanesi Randevu sayfasında yeni randevu alabilir, önceki randevuları görebilir ve randevu iptali yapabilirsiniz.

Çatalca Devlet Hastanesi de merkezi randevu sistemine geçti, hastane randevularınızı aşağıdaki Çatalca Devlet Hastanesi Randevu ekranından alabilirsiniz.

Çatalca Devlet Hastanesi Randevu Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Çatalca Devlet Hastanesi Randevu Haritadaki Konumu

Çatalca Devlet Hastanesi Randevu

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz. Hastane Randevu Sistemi MHRS'ye İstanbul da Dahil Edildi

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butonuna tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

Çatalca Devlet Hastanesi Telefonla Randevu

Çatalca Devlet Hastanesi Randevu almak için online randevu sistemini kullanabileceğiniz gibi 0212 789 53 94 no'lu telefonu da arayarak telefonla randevu alabilirsiniz.
Çatalca Devlet Hastanesi

Çatalca Devlet Hastanesi İletişim

Başhekim Uzm. Dr. Halime NUHOĞLU
Santral : 0212 789 53 94
Faks : 0212 789 23 71
Web Adresi : www.catalcadh.gov.tr
Adresi : Ferhatpaşa Mah.İstanbul Cad.Atatürk Caddesi Yolu Üzeri Çatalca/İSTANBUL
Hastane Müdürü : Aynur TONYALI
Başhemşire : Hale BAŞARAN

Çatalca Devlet Hastanesi 1992'de Çatalca Devlet ve Bölge Trafik Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. Çatalca Devlet Hastanesi resmi adıyla Çatalca İlyas Çokay Devlet Hastanesi açıldıktan sonra poliklinik hizmeti vermeye başlayan hastane 08.06.1993 tarihine kadar sadece poliklinik hizmeti vermiştir. Çatalca Devlet Hastanesi hakkında daha fazla bilgi için Çatalca Devlet Hastanesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çatalca Devlet Hastanesi Linkler

E-posta Adresi : [email protected] - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Çatalca Devlet Hastanesi Randevu ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Çatalca Devlet Hastanesi Linkler

Hastane Randevu