Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Tuesday, July 7, 2020
Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İstanbul'ın Kadıköy ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Haritadaki Konumu

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Medicadent,1998 yılından itibaren ağız ve diş konusunda hizmet vermeye başlamış,bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden,kendini sürekli geliştiren ve alanında uzman hekimlerle çalışan bir polikliniktir. 

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Vizyon
         
"Bilgi en büyük güçtür"   Ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarımızı bilgilendirmek ve bilinçlendirmek. Bakım ve kontrolleri hastalarımızda bir yaşam kültürü haline getirmek.Hastalarımızın ağız ve diş sağlığının devamlılığını sağlamak amacıyla periyodik kontrolleri hatırlatacak iletişimler kurmak.En yeni bilgilere ulaşarak ve en son teknolojiyi kullanarak en iyisini yapmaya çalışmak.
Ekibimize yaratıcı,dinamik, çalışma arzusu ve güleryüz prensibi ile çalışacak imkan ve ortamı sağlamak.Kliniğimizin temizliğinin ve modern görüntüsünün sürekliliğini sağlamak.

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Misyon
         
"Her yaşta daha güzel gülümseyebilmek için"  Hastalarımızın genel vücut sağlığını her şeyden önde tutarak bu yönde bilgi ve imkan sahibi olmak. Genel sağlığı riske etmemek için hijyen kurallarını en üst düzeyde uygulamak.Hastalarımızın sağlığını korumak ve iyileştirmek için kendimizi en iyi şekilde eğiterek ileri tedavi yöntemlerini öğrenmek ve uygulamak, bu tedaviler için gerekli olan teknolojik cihazları temin ederek en etkin şekilde kullanmak.En ileri teşhis yöntem ve ekipmanlarını kullanarak erken teşhis ve tedavi yollarını uygulamak ve hastaları bilinçlendirmek.Kaliteyi her zaman ön planda tutmak.
Hastalarımızla karşılıklı işbirliği ve güvenle çalışıp, hastalarımızı daima güler yüzle ağırlamak.Hastalarımızın sosyal yaşantıda kendilerine güvenlerinin artmasını sağlayan estetik gülüşleri oluşturabilmek için gerekli bilgi ve becerileri edinmek.En üst düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak.

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adres ve Telefon

	
Hastane Adı :	Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
Telefon Numarası :	(0216) 414 99 88
Faks :	(0216) 349 33 56
Adresi :	Mühürdar Caddesi N0:69
İlçe :	Kadıköy
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.medicadent.com

Medicadent Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi


Kadıköy Hastaneleri

İstanbul Devlet Hastaneleri
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım