Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi

Tuesday, July 7, 2020
Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi İstanbul'ın Kadıköy ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Haritadaki Konumu

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Ekibimiz yıllardır sadece saç ekimi üzerine yoğunlaşmış,saç ekimini bir sanat olarak algılamış uzman bir kadrodan oluşur. Her bir saç teline ve dokuya saygı duyarak istediğiniz saça kavuşmanız için en iyiye en sağlıklı koşullarda ulaşmanızı sağlamaya çalışır.

Operasyonlarımız hastanemizde sizlerin konforu da düşünülerek uygulanır. Saç ekimini sadece saç nakli olarak görmeyip gerçek doğal görüntüyü elde etmek için tüm imkan ve becerileri kullanır. Günümüzde sosyal ve iletişim çağı olduğu düşünülerek estetik operasyonlar bir lüx olmaktan çıkıp gerekli doğru araştırmalar ile Uygun şartlarda iyi sonuçlar elde etmek insanlar için daha kolay hale gelmiştir.

Saç Ekimi ülkemizde tüm dünyadaki gelişmeler takip edilerek en iyi şekilde uygulanmaya devam etmektedir. Tüm dünyadan ülkemize insanların bu işlem için gelmesinin ana sebebi ucuz olmasından ziyade başarılı sonuçların elde edilmesidir.

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Adres ve Telefon

	
Hastane Adı :	Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi
Telefon Numarası :	(0532) 548 24 89
Faks :	(0216) 462 07 29
Adresi :	Kayışdağı Caddesi No: 51 Küçükbakkalköy
İlçe :	Kadıköy
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.kulisestetik.com

Kulis Estetik Eren Cerrahi Tıp Merkezi Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi


Kadıköy Hastaneleri

İstanbul Devlet Hastaneleri
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım