Koşuyolu Görüntüleme Merkezi

Tuesday, July 7, 2020
Koşuyolu Görüntüleme Merkezi İstanbul'ın Kadıköy ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. Koşuyolu Görüntüleme Merkezi hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

Koşuyolu Görüntüleme Merkezi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Koşuyolu Görüntüleme Merkezi Haritadaki Konumu

Koşuyolu Görüntüleme Merkezi Hakkında

KGM olarak; 1997 yılından itibaren sizlere en iyi hizmeti, en üstün kalite standartları içerisinde sunmaya çalışmaktayız.

Geniş cihaz parkuruna sahip olan KGM; modern tanı yöntemlerindeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kendisini yeni cihazlarla en üst noktalarda tutmayı başarmıştır.

Merkezimiz bünyesinde çalışan tıbbi, idari ve diğer kadromuz alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmuştur. Çalışanlarımız, çok uzun yıllar birlikte çalışmanın vermiş olduğu güvenle ve  ekip ruhu içerisinde kaliteli hizmet anlayışına odaklanmış samimi ve güler yüzlü bir bakış açısına sahiptirler.

Uzun senelerin  bilgi birikimi ve tecrübesiyle insan odaklı ve çözüme yönelik olarak verdiğimiz hizmetlerin standartlarını günbegün yükseltmek temel prensibimizdir.

En üst düzey teknolojiyi yakından takip ederek, insan sağlığı ile ilgili modern teknolojik cihazları tüm halkımızın hizmetine, güler yüzlü, samimi ve kaliteli hizmet anlayışıyla ekonomik çözümler üreterek sunmaktır.

Koşuyolu Görüntüleme Merkezi Adres ve Telefon

	
Hastane Adı :	Koşuyolu Görüntüleme Merkezi
Telefon Numarası :	(0216) 327 37 37
Faks :	(0216) 327 37 42
Adresi :	Muhittin Üstündağ Caddesi No: 3 Koşuyolu
İlçe :	Kadıköy
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.kosuyolugoruntuleme.com

Koşuyolu Görüntüleme Merkezi Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi


Kadıköy Hastaneleri

İstanbul Devlet HastaneleriYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım