Emekli Sandığı Adres Değişikliği

Saturday, July 4, 2020
Emekli Sandığı Adres Değişikliği sayfasında TC Kimlik No ile sorgulama yapabilirsiniz. Emekli Sandığına mensup emeklilerin herhangi bir adres değişikliği halinde; maaşlarının düzenli olarak ödenebilmesi ve bundan başka herhangi bir problemin oluşmaması için bunu Emekli Sandığı kurumuna bildirmeleri gerekmektedir.
Adres değişikliğini internet üzerinden sağlayan sorgu ünitesi sayfasında hemen hemen bütün emekli sandığı web sayfalarında karşılaşabileceğimiz gibi iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan biri sayfanın sol kısmında, diğeri de sağ kısmında olup iki sorgu ünitesi de aynı işlevi görmektedir. Bunlardan yalnızca ve yalnızca bir adedini kullanarak adres değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Sayfanın sağ kısmındaki sorgu ünitesi diğerinden farklı olarak Sağlık Karne numaranızı, diğeri de sol kısımdan farklı olarak Emekli tanıtım kartınızdaki seri no’yu istemektedir. Hangi bilgiyi girmek istiyorsanız onu seçerek (sağ veya sol) sorgulamanızı yapabilirsiniz.

Emekli Sandığı Adres Değişikliği

için.

Diğer Bağkur İşlemleriYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım