İntermed Suadiye Polikliniği

Tuesday, July 7, 2020
İntermed Suadiye Polikliniği İstanbul'ın Kadıköy ilçesinde hizmet veren sağlık kuruluşlarındandır. İntermed Suadiye Polikliniği hakkında, haritası, yol tarifi, adres, telefon, fax, e-posta bilgilerini bulabilirsiniz.

İntermed Suadiye Polikliniği Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

İntermed Suadiye Polikliniği Haritadaki Konumu

İntermed Suadiye Polikliniği Hastanesi Hakkında

Türkiye’de ilk "check up" uygulamalarını da başlatan İntermed, uzman ve akademisyen hekimlerden oluşan tıbbi kadrosu ve tıp teknolojisinin en gelişmiş olanakları ile donatılmış cihazlarıyla daima en ileri sağlık hizmetini sunma azmindedir.

Modern Tıp anlayışı, insanların tıpla olan ilişkilerini yaşamın bütününe yayılan bir ilişki olarak görüyor. Günümüzde sağlık hizmetleri, sorun çıktığı zaman başlayan arayışları aşmakta, insanın “sağlıklı” durumuna süreklilik kazandırmak için verilen çok çeşitli hizmetleri de kapsamaktadır.

İntermed Polikliniği, bu anlayış doğrultusunda organize olmuş bir sağlık kuruluşudur. Sağlık hizmetinde 28 yılı geride bırakan kuruluşumuz, tanı ve tedavi hizmetlerinde daima öncülüğü kendine ilke edinmiştir.

Türkiye’de ilk “check up” uygulamalarını da başlatan İntermed, uzman ve akademisyen hekimlerden oluşan tıbbi kadrosu ve tıp teknolojisinin en gelişmiş olanakları ile donatılmış cihazlarıyla daima en ileri sağlık hizmetini sunma azmindedir.

Güvenilir, atılımcı ve yenilikçi yapısını sürdüren İntermed, 2008 yılı başında Avrupa’nın en büyük sağlık hizmeti sağlayıcılarından biri olan Euromedic International’ın bünyesine dahil olmuştur (www.euromedic.com). Bu birliktelikle gücünü pekiştiren kuruluşumuz, görüntüleme konusunda uzmanlaşmış merkezler olan Diagnus ve İntermar’ı da bünyesine katarak görüntüleme branşlarındaki yetkinliğini de en üst düzeye taşımıştır.

Euromedic International,ileri teknoloji ile görüntüleme, renal bakım, laboratuar ve radyoterapi hizmetleri konularında uzmanlaşmış, tüm bu alanları barındıran Avrupa’nın en büyük tıbbi hizmet sağlayıcısıdır. Avrupa’da 15 ülkede yaklaşık 1500’ü doktor 6.500 çalışanıyla yüksek saygınlıktaki tıbbi merkezlerinde 19 yıldır hizmet vermeyi sürdüren Euromedic, hasta konusunda da en son yenilikleri bünyesinde barındırırken hizmetlerine gereksinim duyan hastalar için bir can simidi işlevini üstlenir. Şirket Avrupa’da 1991 yılında Özel-Kamu Ortaklığı prensibiyle hizmet vermeye başlayan ilk ve öncü kuruluştur.

İntermed, 2009 yılı içerisinde atılımlarına bir yenisini ekleyerek, tıbbi laboratuar hizmetlerini ayrıca markalaştırıp yaygınlaştırmaya karar vermiştir. “İntermed Laboratuar” böylece merkezini Nişantaşı’nda, ilk şubesini de Bebek’te açarak hizmete başlamıştır.

İntermed, ayrıca 6000 doktoru ve birçok alanda öncüllüğü ile dünyanın en gelişmiş hastanelerinden biri olan Columbia-Weill Cornell Üniversitesi Newyork Presbyterian Hastanesi (NYP) ile tıbbi işbirliği içindedir. Bu işbirliği eğitimden hasta konsültasyonuna kadar çeşitli alanları kapsamaktadır.

İntermed olarak hedefimiz, hastalarımıza yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla en kaliteli hizmeti vermeye devam etmek olacaktır.

İntermed Suadiye Polikliniği Adres ve Telefon

	
Hastane Adı :	İntermed Suadiye Polikliniği
Telefon Numarası :	444 16 33
Faks :	(0216) 384 91 16
Adresi :	Bağdat Caddesi Rama Apt. No: 445 Daire: 2-3 Suadiye
İlçe :	Kadıköy
İl :	İstanbul
Websitesi :	www.intermed.gen.tr

İntermed Suadiye Polikliniği Hastanesi Haritası ve Yol Tarifi


Kadıköy Hastaneleri

İstanbul Devlet Hastaneleri
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım