Oyumu Hangi Sandıkta Kullanacağım

Friday, April 3, 2020
Oyumu Hangi Sandıkta Kullanacağım bilgisini Sandık Bilgisi Sorgulama sayfasında TC Kimlik No girerek hangi sandıkta oy kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Oyumu Hangi Sandıkta Kullanacağım işlemi için linki takip edebilir ya da bu sayfada aşağıda açılan YSK'nın Oyumu Hangi Sandıkta Kullanacağım ekranını kullanabilirsiniz.
Kamu kurumlarının e-devlet'e entegrasyonu kapsamının genişlemesine karşın Yüksek Seçim Kurulu için bu entegrasyon henüz tamamlanmadı. Yaklaşan 2011 genel seçimleri öncesi oyunuzu nerede kullanabileceğinizi, seçmen sandık bilgisini, adres bilgisini Yurt İçi Seçmen Kütüğü kaydınızı Yüksek Seçim Kurulu Sayfasından yapabiliyorsunuz. Aşağıda ekranda TC Kimlik No girdikten sonra sistemin otomatik ürettiği doğrulama bilgisini de girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayınız. Gelen sorgulama sonucu sayfasında TC Kimlik Numarası, Adı, Soyadı ve Adres bilgilerini bulacaksınız.

Not: Muhtarlık Bölgesi Askı Listeleri askıdan indirilmiş olup, 31/03/2011 saat 17:00'dan sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. (Güncelleştirme Genelgesi Örnek:140/I madde 7)Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım