Dövizzedeler Twitter'da TT Olmak İçin Nasıl Destek Olacaklar

Saturday, March 28, 2020
Dövizzedeler sesimizi Twitter'dan kamuoyuna, siyasetçilerei bankalara, bürokratlara duyurmanın zamanı. Dövizzedeler Twitter'da TT Olmak İçin Nasıl Destek Olacaklar
  • Twitter'dan sesimizi duyurmak için öncelikle Dövizzedeler Facebook grubunda dernek yetkilileri, grup üyeleri etkinliğin gün saatini paylaşacak.
  • Bu duyuruları kendi sosyal ağalarımızdan yaptığımız gibi bazı yüksek takipçili hesaplar da kullanarak destekleyeceğiz.
  • Akşam herkesin bilgisayar başında olduğu bir saatte TT olmaya çalışmak çok daha doğru olacak.
  • TT algoritması "aynı saat dilimi içerisinde "bahsi geçen içerik/kelimenin" bir çok kullanıcı tarafında yoğun şekilde kullanılmasıyla başarı getiriyor. Özellikle takipçi sayısı fazla olan birçok hesaptan aynı hashtag ya da kelime ile tweet girildiğinde çok daha hızlı TT olabiliyoruz.
  • Örneğin : 1 saat içinde 1000 kişi konuşunca TT olabilirsiniz. 4 güne yayılınca toplamda 20.000 kişi dahi konuşsa TT olmama ihtimaliniz çok yüksek oranlarda. Kısaca Twitter insanların anlık gündemlerini daha çok önemsiyor.

Twitter Nasıl Kullanılır, Nasıl Tweet Atılır, Nasıl Üye Olunur
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım