Bedelli Askerlik İhtiyaç Kredisi

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
465 bin kişinin heyecanla Çumhurbaşkanı'nın Çankaya'dan imzalanmasını bedekledi Bedelli Askerlik yasası, şimdiden bankaların düzenlediği Bedelli Askerlik İhtiyaç Kredisi kampanyalarıyla renklenmeye başladı.
Bedelli Askerlik yasasının çıkmasıyla birlikte bankaların kredi birimlerinde işler iyice hızlandı. Her banka kendine özgü ihtiyaç kredisi planları oluşturdu.

Bu kredilere ihtiyaç kredisinden ziyade bedelli kredisi demek belki de daha doğru olur. Özellikle Garanti Bankası en fazla ihtiyaç kredisi kullandıran bankaların başını çekiyor. Uygun faizler ve kolay ödeme koşulları, kredi ihtiyacı olan vatandaşın işine geliyor diyebiliriz. Kredi almanın bir başka yolu da internetten kredi başvurusu yapmak.

İnternetten kredi başvurusu yapabileceğiniz, kredi hesaplama, kredi karşılaştırma gibi hizmetler veren çok kullanışlı siteler mevcut. Bankaların normal faiz oranlarından daha düşük ve bu sitelere özel olarak belirlediği kredi fırsatlarını kaçırmamak gerekiyor.

Zira bu sitelerden bazılarında tüketiciler dosya masraflarından ve sigorta giderlerinden de muaf tutuluyorlar. İhtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa, kredi miktarını girip kredi hesaplama butonuna bastığınızda önünüze birçok seçenek geliyor. Bu seçeneklerden birisini seçmek ise size kalıyor.

Bedelli Askerlik ile ilgili linkler