Nasıl Hastane Randevu Alabilirim

Monday, November 30, 2020
26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastanelerin de MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)'ne dahil olmasıyla MHRS'ye ilgi daha da arttı. MHRS sistimine TC Kimlik No ile üye olduktan sonra nasıl randevu alabileceğinizi MHRS ekranları üzerinde interaktif olarak anlatacağız.

Aşağıdaki MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) üzerinde adım adım gerçek ekranlar ile sistem üzerinden Hastane Randevu işlemlerini birlikte yapacağız.

Nasıl Hastane Randevu AlabilirimMHRS üzerinden nasıl üye olacağınızı, üye iseniz sisteme nasıl gireceğinizi, hastane randevu adımlarını ekran görselleriyle takip etmek için de MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi sayfasından yararlanabilirsiniz.

MHRS, hastane randevu ve Merkezi Hastane Randevu Sistemi hakkında sık sorulan sorular ve cevapları için MHRS SSS - Sık Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım