IMEI Sorgulama

IMEI Sorgulama ekranında imei alanına 15 haneli imei numarası ve imei sorgulama sisteminin otomatik ürettiği güvenlik numarasını girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayın. IMEI Sorgulama yaparken sadece rakam kullanınız, boşluk ya da herhangi bir başka karakter girmeyiniz.
IMEI Sorgulama ile mobil cihazınızın yasal yollar ile ithal edilip edilmediğini ve kayıp / çalıntı olup olmadığını, cihazınıza ait IMEI numarasını sorgulatarak öğrenebilirsiniz. IMEI numaranızı, cep telefonu ya da mobil cihazınızın ekranına *#06# yazdıktan sonra telefon arama tuşuna basarak öğrenebilirsiniz. Cep telefonunuzun ekranında 15 haneli "543217034312345" şeklinde bir numara belirecek. Çıkan IMEI numarasını cep telefonuzun ekranında "Onayl" tuşuna basarak onaylayın. Imei sorgulama ekranında görüntülenen IMEI Numaraları arasında "/" şeklinde bir karakter de olabilir, bu karakteri 15 haneli IMEI numarasına dahil etmeyin.

IMEI Sorgulama işlemini TC Kimlik No ve e-devlet Şifresi girerek e-Devlet Kapısı'ndan da yapabilirsiniz. E-Devlet sistemine giriş yaptığınız arama alanına IMEI Sorgulama yazarak ilgili IMEI Sorgulama sayfasına ulaşabileceğiniz gibi kısa yoldan IMEI Sorgulama yapmak için bu linki takip ediniz. Açılan sayfada IMEI alanına cihazınıza ait IMEI numarasını sadece rakam kullanarak giriniz. Boşluk veya herhangi bir başka karakter ya da harf girmeyiniz. Sonrasında Sorgula butonuna tıklayınız.

Turkcell IMEI No Sorgulama için Turkcell IMEI Sorgulama linkini taki ediniz.

IMEI Sorgulama


IMEI Sorgulama Resimler

IMEI Sorgulama İlgili Bağlantılar