BTRANS (Elektronik Bilgi Transferi)

Tuesday, May 26, 2020
Btrans sistemine giriş yapmak için Kullanıcı Kodu, Parola ve Şifre bilgilerinizi girip Giriş düğmesine tıklayınız. BTRANS için.
BTRANS, 2 Seri No'lu Vergi Kimlik Numarası Genel Tebliği kapsamında yaptıkları işlemleri Maliye Bakanlığı'na bildirmek zorunda olanlar ile Maliye Bakanlığı'na bilgi gönderme zorunluluğu getirilen diğer kişi ve kurumlara verilen bir hizmettir. Konuyla ilgili tüm bilgileri bu sayfa yoluyla edinebilirsiniz.

BTRANS - Elektronik Bilgi Transferi sorgulaması yapmak için TC Maliye Bakanlığı İnternet Vergi Dairesi sayfasında üyeliğinizin onaylanması gerekmektedir. Formatlar ve Ortak Dosyalar, Gerekli Programlar ve Kılavuzlar, Tebliğ ve Genelgeler, Sık Sorulan Sorular gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önceden üyeliğiniz onaylandı ise Kullanıcı Kodu, Parola, Şifre alanlarını doldurduktan sonra Giriş butonuna tıklayın.


Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım