Montserrat Yol Tarifi ve Yol Durumu

Montserrat Yol Tarifi ekranında A - Başlangıç noktası B Varış noktasını girdikten sonra Otomobille, Toplu Taşımayla ya da Yürüyerek seçeneklerini seçtikten sonra Yol Tarifi Alın butonuna tıklayın.
Başlangıç ve Varış noktaları alanına şehir, ilçe, semt, mahhale, cadde, sokak, köy ya da posta kodu yazabilirsiniz. Rotanızı değiştirmek için harita üzerinde güzergahı istediğiniz yere sürükleyip bırakın.

Harita üzerindeki sol üstte (+) işaretiyle yakınlaş ve (-) işaretiyle uzaklaş linkleri aracılığı ile haritaya zoom yaparak gezebilirsiniz. Haritayı kaydırmak için fare aracılığı (sol klik) ile tıklayarak görüntüyü sürükleyebilirsiniz. Sağ üstteki Harita, Uydu ve Arazi iconları aracılığı ile de harita görünümü, uydu ve arazi görüntüleri arasında geçiş yapabilirsiniz. Haritanın sağ alt köşesinde yeralan arama alanıyla aradığınız yerin ismini yazdıktan sonra Ara butonuna tıklayın.

Türkiye İller Yol Tarifi ve Haritası İçin


Montserrat Yol Tarifi

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

""'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım