Sigorta Hasar Bilgi Düzeltme

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Sigorta Hasar Bilgi Düzeltme ekranında otokontrol 5664 uygulaması aracılığı araç sahibi iletişim bilgileri ve SMS Hasar Bilgileri formunda plaka ve şasi no giriniz. Sigorta Hasar Bilgi Düzeltme için.

Sigorta Hasar Bilgi Düzeltme Ekranı

Sigorta Hasar Bilgi Düzeltme

Hasar İtiraz Formu

İletişim Bilgileri

Bu alanda iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. Email adresinin doğru girilmesine özellikle dikkat edilmelidir. Tüm bilgilendirmeler email adresi üzerinden yapılacak olup, sorgu yapabilmeniz amacıyla kullanılacak şifre bilgisi de email adresinize gönderilecektir.

SMS Hasar Bilgileri

Bu alanda otokontrol 5664 uygulaması aracılığı ile yapmış olduğunuz SMS sorgu bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. İtiraz edilen hasar tarihi alanina SMS mesajında size gönderilen ve sadece itiraz ettiğiniz hasara ilişkin hasar tarihlerinin girilmesi gerekmektedir.

Sigorta Sorgulama ve Poliçe Sorgulama İlgili Linkler