SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan Görevinden Ayrıldı

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan Çalışma Arkadaşlarına Veda Etti. 25. Dönem Milletvekili aday adaylığı için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanlığı görevinden istifa eden Yadigar Gökalp İlhan SGK personeline hitaben veda konuşması yaptı.
SGK’nın Başkanlık katında gerçekleşen veda konuşmasına SGK Başkan Yardımcısı Murat Yazıcı, Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Mehtap Altınok ve Aktüerya ve Fon Yönetimi Daire Başkanı Fırat Işık katıldı.

Bu Veda Değil Teşekkür Konuşması

SGK Başkanı Yadigar Gökalp İlhan yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Yeni bir döneme giriyoruz. Öncelikle hepimiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Bu zamana kadar ünvanlara çok fazla önem veren bir insan olmadım. Her bir kişinin yaptığı görev benim için her zaman önemli oldu. Mümkün olduğunca herkesin görüşünü, düşüncesini ve duygusunu anlamaya çalıştım. Her birinizin kendi alanında yaptığı iş benim için son derece önemli oldu. İşteki huzur sizi başarıya götüren ilkelerden bir tanesidir. Bu huzur ortamını sizlerle beraber sağladık.

Aynı şekilde güven de çok önemlidir. Kurumsal olarak vedalaşmada bulunmak istemedim çünkü sizler de artık Ankara’da yaşayan ve siyaseti yakından takip eden kişiler olarak biliyorsunuz ki siyaset de mücadelelerle dolu bir yoldur. Niyet eder ve çıkarsınız fakat yolda neler olacağı belli olmaz. O yüzden bu bir başlangıçtır. Dolayısıyla ben yakınımdakilere teşekkür etme fırsatını ertelemek istemedim. Bu bir veda değil teşekkür konuşmasıdır. Hepinize tekrar çok teşekkür ederim."