Sandık Bilgisi Sorgulama

Friday, April 3, 2020
Sandık Bilgisi Sorgulama ekranında oy kullanacağınız sanıdığın nerede ve numarasını sorgulamak için TC Kimlik No girerek seçmen sorgulama seçmen kütüğü kaydınızı öğrenebilirsiniz. Sandık Bilgisi Sorgulama işleminiz için ya da bu sayfada doğrudan Sandık Bilgisi Sorgulama yapabilirsiniz.
Kamu kurumlarının e-devlet'e entegresyonu kapsamının genişlemesine karşın Yüksek Seçim Kurulu için bu entegrasyon henüz tamamlanmadı. Yaklaşan genel seçimlerde oyunuzu nerede kullanabileceğinizi, sandık bilgisini, adres bilgisini Yurt İçi Seçmen Kütüğü kaydınızı Yüksek Seçim Kurulu Sayfasından yapabiliyorsunuz. Aşağıda ekranda TC Kimlik No girdikten sonra sistemin otomatik ürettiği doğrulama bilgisini de girdikten sonra Sorgula butonuna tıklayınız. Gelen sorgulama sonucu sayfasında TC Kimlik Numarası, Adı, Soyadı ve Adres bilgilerini bulacaksınız.

Not: Muhtarlık Bölgesi Askı Listeleri askıdan indirilmiş olup, 31/03/2011 saat 17:00'dan sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. (Güncelleştirme Genelgesi Örnek:140/I madde 7)

Sandık Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Sandık Bilgisi SorgulamaYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım