Ne zaman emekli olabilirim ve ne kadar emekli maaşı alabilirim

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Emekli Sandığı, Bağ-Kur, SSK, SGK Emekli Maaşı ve ikramiye hesaplama, sgk emekli maaşı öğrenme, emekli maaşı hesaplama, emekli aylığı öğrenme, bağlı olduğunuz sandıktan ne zaman emekli olabilirsiniz, emekli sandığı ve ssk'dan ne kadar emekli maaşı alırım sorularınızın cevapları burada.

EMEKLİ AYLIK BİLGİSİ

Ne Zaman Emekli Olurum?

(SGK) Sosyal Güvenlik Kurumu E-Hizmet ekranından ne zaman emekli olacağınızı öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle sitemizde bulunan ilgili bağlantıya tıklamak. Kurumun resmi sayfası açıldıktan sonra sırası ile Cinsiyetiniz yazan bölümü işaretliyoruz. Daha sonra Doğum Tarihinizi, Hizmete Başlama Tarihinizi, SSK Prim Ödeme Gün Sayınızı, Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınızı, Askerlik/Sanatçı Gün Sayınızı, Fiili Gün Sayınızı, Yurtdışı Gün Sayınızı ve 3600 Günün Doldurulduğu Tarihi doldurmanız gerekmektedir. Bütün bilgileri doldurduktan sonra gönder butonuna tıklayınız.

EMEKLİLİK YAŞI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Ne Kadar Emekli maaşı alırım?

(SGK) Sosyal Güvenlik Kurumu E-Hizmet ekranından ne kadar Emekli maaşı alacağınızı öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle sitemizde bulunan ilgili bağlantıya tıklamak. Kurumun resmi sayfası açıldıktan sonra sırası ile TC Kimlik Numaranızı, SSK Sicil Numaranızı, Baba Adı, Nüfusa kayıtlı olduğunuz İl ve İlçe, son olarak doğum tarihinizi yazmanız gerekmektedir. Tüm bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra sorgula butonuna tıklayarak Emekli aylığınızı öğrenebilirsiniz.

EMEKLİ AYLIĞI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


SGK Prim Sorgulama nasıl yapılır?

SGK, SSK Kurumu yeniden Hizmet Dökümü'nü şifresiz görebilme imkanı sağladı. SSK Hizmet Dökümü'nü görmeniz için bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfadaki önünüze gelecek ekrana TC Kimlik No, Nüfusa Kayıtlı Olduğunuz İl ve İlçe, Cilt No, Doğum Tarihi" bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında açılacak sayfada "Hizmet Dökümü 4A" linkine tıklayarak, SSK Hizmet Dökümü'nü görebilirsiniz. SSK Hizmet Dökümü'ne "edevlet şifresi" ile turkiye.gov.tr adresinden de ulaşabilirsiniz.

SSK Sorgulama işlemi, (SGK) Sosyal Güvenlik Kurumu'nun sitesinde yapılmaktadır. vezirhaber.com sitemizde kurumun Linkini vermekteyiz. Sorgulama işlemini aşağıdaki ekrana tıklayarak veya aşağıdaki ilgili linlere tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. 

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ


E. Çağrıcı

e-Mail : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın Sigorta Sorgulama ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - Emeklilik Sigorta Prim