Emekli Maaşı Kampayaları

Friday, January 15, 2021
Bankaların maaşlarını taşıyan emeklilere yönelik birbirinden ilginç kampanyaları; Garanti: Emekli büyüklerimize çeyrek altınlar hediye! - ING Emekli Kredisi : Emekli maaşını ING'den alanlara 3 çeyrek altın değerinde hediye!

Garanti: Emekli büyüklerimize çeyrek altınlar hediye!

Emekli maaşınızı Garanti’ye taşıyın ve üç yıl boyunca Garanti’den alma sözü verin, hoş geldin hediyesi olarak hesabınıza bir çeyrek altın değerinde gram altın yatıralım! Emekli bir yakınınızı daha Garanti’ye getirin hesabınıza bir çeyrek altın değerinde gram altın daha yatıralım!

Garanti'nin 900'ü aşkın şubesinden ve 4.000'e yakın Paramatik'inden emekli maaşınızı kolayca çekmeniz için PTT'lerden alacağınız E-devlet şifreniz ile www.turkiye.gov.tr 'den banka değişikliği yapabilir ya da şubelerimize uğrayabilirsiniz. Üstelik SSK emeklisi iseniz maaşınızı Garanti’ye taşımak için nüfus cüzdanınızla, size en yakın şubemize uğramanız yeterli!

ING Emekli Kredisi : Emekli maaşını ING'den alanlara 3 çeyrek altın değerinde hediye!

Emekli maaşını ING’ye taşıyan Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 2 çeyrek altın,

Emekli maaşını ING’ye taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor!
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım