Emekli Albay'ın Bir Milyonluk Yarışı

Friday, February 28, 2020
"Kim Milyoner Olmak İster?"e bir milyon lira hedefi ile katılan 76 yaşındaki emekli albay Nurcan Örs, ikinci barajı geçerek sekizinci soruya hiç joker kullanmadan geldi.
Ekranlarında Kenan Işık'ın sunumu ile yayımlanan ve izlenme rekorları kıran "Kim Milyoner Olmak İster?" isimli yarışmanın 331'inci bölümünde Türk Silahlı Kuvvetleri'nden emekli albay Nurcan Örs yarıştı.

Yürüme zorluğu çektiği için Kenan Işık'ın da yardımı ile hızla yarışmacı koltuğuna oturan ve programa eşi, oğlu ve damadı ile katılan 76 yaşındaki Nurcan Örs, karşısına çıkan soruları tereddüt yaşamadan başarılı bir şekilde yanıtlayarak seyircilerden büyük alkış topladı.

Piyade Atış Okulu'ndan mezun olan ve bir milyon lirayı hedefleyerek yarışmaya başlayan Nurcan Örs, yarışmada ikinci barajı da geçerek 30 bin lira değerinde olan sekizinci soruya kadar hiç joker kullanmadan geldi fakat yarışmanın süresi doldu.

Adım adım bir milyon lira para ödülü hedefine doğru ilerleyen emekli Albay Nurcan Örs, bu akşam dört joker hakkı ile birlikte yarışmaya kaldığı yerden devam edecek. Kenan Işık'ın da performansından etkilenerek "Bir milyon lirayı kazanmanızı isterim" dediği Örs, kalan beş soruyu da doğru yanıtlarsa büyük ödülü kazanacak ve bir milyon lira ödülüne ulaşmayı başaran ilk yarışmacı olacak.Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım