Bodrum Devlet Hastanesi

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Bodrum Devlet Hastanesi sayfasında Bodrum Devlet Hastanesi haritası, yol tarifi, adres, websitesi, facebook adresi, telefon, fax, e-posta, Bodrum Devlet Hastanesi randevu, bölümler, doktorlar, kroki ve iletişim hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Bodrum Devlet Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bodrum Devlet Hastanesi Haritadaki Konumu

Bodrum Devlet Hastanesi Adres ve Telefon

Bodrum Devlet Hastanesi Türkkuyusu Adresi : Elmadağ Caddesi, Bodrum, Muğla
Bodrum Devlet Hastanesi Tel : (0252) 313 14 20
Faks : (0252) 313 08 80
e-mail : info@bodrumdh.gov.tr
Websitesi : www.bodrumdh.gov.tr
Diş Hastanesi  : (0252) 316 41 12

Bodrum Devlet Hastanesi Hakkında

DİKKAT : 26 Mart 2012 tarihinden itibaren hastaneler merkezi hastane randevu sistemi MHRS üzerinden internetten randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile ücretsiz Hastane Randevu alabileceğiniz gibi 182'yi arayarak da telefonla randevu alabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Varsa : Hastane Randevu sayfasında TC Kimlik No ve Parola ile MHRS Vatandaş Giriş Ekranı'nı kullanabilirsiniz.

MHRS Üyeliğiniz Yoksa : MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sayfasında  "Yeni Üye" butununa tıklayın, zorunlu alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. Üye bilgilerinizle MHRS giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

MHRS hakkında daha fazla bilgi, üyelik işlemleri ve nasıl randevu alınır konularında yardım için MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında linkine tıklayınız.

MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) Hakkında

Sağlık Bakanlığını'nın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve diğer illerde uygulamaya geçilen Merkezi Hastane Randevu Sistemi'ne (MHRS) İstanbul da eklendi.

MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Türkiye genelinde uygulamada olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) 26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastaneleri kapsayacak şekilde uygulama genişletildi. Tüm devlet hastaneleri MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) üzerinden web randevu sistemine geçiş yaptılar. MHRS ile hastalar online ücretsiz hastane randevu alabilirler. Daha fazla bilgi için MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi.

Nasıl Hastane Randevu Alabilirim ?

26 Mart 2012 tarihi itibariyle İstanbul'daki hastanelerin de MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)'ne dahil olmasıyla MHRS'ye ilgi daha da arttı. MHRS sistimine TC Kimlik No ile üye olduktan sonra nasıl randevu alabileceğinizi MHRS ekranları üzerinde interaktif olarak anlatacağız. Daha fazla bilgi için Nasıl Hastane Randevu Alabilirim.

Merkezi Randevu Sistemi Nedir?

Merkezi randevu sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirlmiş bir projedir.

Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır. Merkezi randevu sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

Web üzerinden randevu alabilmek için sağdaki "RANDEVU AL" butonuna tıklayınız.

ALO 182 Ücretlendirmesi

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.

Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Randevu alırken bilinmesi gereken temel kurallar

ALO 182 hattını aradığımda en erken hangi zamana randevu alabilirim ?

182 hattını aradığımda en fazla kaç randevu alabilirim ?

MHRS'den nasıl randevu alabilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Almış olduğum randevuyu nasıl iptal ettirebilirim ?

ALO 182 aranarak; İnternet üzerinden;

Randevu saatinden ne kadar önce hastanede bulunmam gerekiyor ?

MHRS İletişim

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu

Bodrum Devlet Hastanesi'nden hizmet alan hastalarımızın hastanemizde görev alan personellerin memnuniyetlerinin ölçülmesi, Hastanemizde kullanılan her türlü ilaç, malzeme, donanımın verimliliğinin ölçülmesi ve değerlendirilmesi, Üretilen Hizmetlerin, çalışan personellerin,performanslarının ölçülmesi, bakanlığımızın ve uluslarası akreditasyon kuruluşlarının standartlarına göre iyileştirme çalışmalarının kanuna ve mevzuata uygun olarak yürütülmesi faaliyetlerini Performans ve Kalite Yönetimi Birimi yürütmektedir. Şubat 2007 yılında İSO 9001 2000 belgesi alan hastanemiz sizleden gelen öneri şikayet ve memnuniyet bildirilerini periyodik olarak değerlendirmekte iyileştirilmesi gereken konularda planlamalar yapmaktadır.

Bodrum Devlet Hastanesi Türkkuyusu Hizmetlerini bütün olarak değerlendirmekteyiz. Bu nedenle hastamız ve çalışanlarımızın uygun şartlarda bir arada bulunmalarını sağlamak amacıyla çeşitli iyileştirme çalışmaları yapmaktayız.

Bodrum Devlet Hastanesi, deneyimlerimizden aldığı güç ve sorumluluk ile bugüne kadar sürdüğü insan odaklı sağlık hizmeti anlayışını, gelişen teknoloji ve modern yönetim anlayışı ile birleştirerek sağlıkta örnek kuruluş olarak kalmayı ilke edinir.

Bodrum Devlet Hastanesi için; insan sağlığının korunması, hasta memnuniyetinin sağlanması ve tıbbi etiğe uygun hizmet temel prensiptir.

Bu prensibin gerçekleştirilmesi doğrultusunda; İleri teknolojinin takip edilmesi, buna yönelik sürekli yenileme ve güncelleştirme, Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız.

Güvenilir, standardize edilmiş ve denetlenebilir kaliteli hizmetin en hızlı şekilde sunulması, Hastane sürekli meslek içi eğitim ve geliştirme programları ile devam eden hastane felsefesini ve amaçlarını benimsemiş kadroların yetiştirilmesi, Sağlık hizmetinin her aşamasında hastanın bilgilendirilmesi, hizmet sonunda ise memnuniyetin sürekli ölçülmesi ve sonuçların iyileştirilmeye yönelik olarak kullanılmasını amaçlayan çağdaş iletişim ve işletim sistemlerini kurmaktır.

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu

Bodrum Devlet Hastanesi Randevu servisinden online randevu almak için Bodrum Devlet Hastanesi Randevu.
E. Çağrıcı

e-Mail : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Bodrum Devlet Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi