Bırakalım BM'yi, Türkiye, Türkmenistan, Katar, Azerbaycan, Suriye, Mısır, Kazakistan

Tuesday, June 2, 2020
Bırakalım BM'yi, Türkiye, Türkmenistan, Katar, Azerbaycan, Suriye, Mısır, Kazakistan Müslüman Kardeşler Birliğini kurmalı. Bu topraklar 400 yıl Osmanlı'nın Sunni kardeşliğini inşaa ettiği topraklar. Petrol'de, doğalgaz da, finans da, insan kaynağı da, teknoloji de bu topraklarda mevcut. Bu 7 ülkenin toplam nüfusu 217 milyon, ekonomik gücü 1,590 milyar dolar.
Birleşmiş Milletler Suriye'de meşruiyetini zaten kaybetmişti. Suriye'de sadece uçuşa yasak bölge ilan edilse 100,000 insan katledilmez, milyonlarcası mülteci durumuna düşmezdi.

Mısır'daki katliam da BM Güvenlik Konseyinin projesi. Biz ABD'den medet ummak yerine Kuran'a sarılıp Allah'dan yardım dilemeliyiz. Mısır halkının tek seçeneği var silaha sarılmak, zira firavun'un insanlığını kaybetmiş askerleri silahsız masumları birer birer avlamaktan zevk alıyorlar. Suriye için Mısır için Türki Cumhuriyetler için güçlü bir Milli İstihbaratımızın olması gerekiyor. İslam aleminde halklar uyandı, Firavun'lar çağının sonuna gelindi.

E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar Çağrıcı'nın "Bırakalım BM'yi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - Birleşmiş Miller SuriyeYorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım