Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti

Friday, December 4, 2020
Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti evde yatağa tam bağımlı olan sağlık hizmetlerinin ev ortamında ve Evde Bakım Hizmeti konusunda uzmanlar tarafında verilmektedir. Evde Bakım Hizmeti 1 Doktor, 1 Sağlık Memuru, 1 Hemşire, 1 Personel ve 1 Şoför ile hastalara evlerinde ve aile ortamında hizmet sunmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Arnavutköy Devlet Hastanesi Evde Bakım Hizmeti Haritadaki Konumu

Arnavutköy Devlet Hastanesi Randevu

EVDE BAKIM NEDİR ?

Evde Bakım Hizmeti, yatağa tam bağımlı olan sağlık hizmetlerinin ev ortamında ve bu konuda uzman bir kadro ile sunulmasıdır. Hastaya tanı koymaktan ziyade tanısı konulmuş hastanın düzenlenmiş olan tedavisinin takibi, uygulanması ve eğitiminin sağlanmasıdır.

Evde Bakım Hizmeti Amaç:

 • Tedavinin Takibi
 • Tahliller
 • Heyet Raporlarının Yenilenmesi
 • Tıbbi Bakım ve Rehabilitasyon Hizmetlerinin Hastanın Evinde Uygulanması
 • Sosyal ve Psikolojik Destek Verilmesi

Evde Bakım Hizmeti'den Kimler Faydalanabilir ?

Evde Bakım Hizmetleri'nden kronik hastalığı nedeniyle hastanede sürekli yatarak tedavi olması gereken, yürüyemeyen ve yatağa bağımlı olup özel ihtiyaçlarını dahi gideremeyecek durumda olan yatalak hastalar ( Örneğin : Alzheimer, Demans, Felç gibi... ) yararlanabilmektedir. Yatağa bağımlı olmayan, herhangi bir sağlık kuruluşuna gidebilecek durumda olan hastalar Evde Bakım Hizmetleri' nden yararlanamamaktadırlar.

Evde Bakım Hizmetleri'ne kayıt yaptıran hasta ya da yakınlarının ikamet ettiği adrese Evde Bakım Ekibi giderek, hastanın genel kontrolünü yapmakta ve Evde Bakım Hizmetleri\'nden yararlanıp yararlanamayacağına karar vermektedir. Ayrıca hastanın yara pansumanlarının ve gerekli tetkiklerinin yapılması, sürekli kullanılan ilaçlarının ve tıbbi malzeme heyet raporlarının yenilenmesi Evde Bakım Hizmetleri tarafından yapılmaktadır.

EVDE BAKIM HİZMETLERİ EKİBİMİZ :

 SORUMLU HEKİM  : Op.Dr. Mehmet Yurtsever (Başhekim Yardımcısı) 
SAĞLIK MEMURU  : Cemil Ata 
HEMŞİRE        : Hamiyet Yorulmaz  
PERSONEL       : Ali Meşe 
ŞOFÖR         : Mustafa Parlu  
TEL            : 0212 453 12 38 

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım