Akmerkez

Turkiye-Rehberi.Net Pinterest Turkiye-Rehberi.Net WhatsApp Turkiye-Rehberi.Net Facebook Turkiye-Rehberi.Net Twitter Turkiye-Rehberi.Net LinkedIn Turkiye-Rehberi.Net Çıktı Al Turkiye-Rehberi.Net Gmail Turkiye-Rehberi.Net Email Gönder
Akmerkez İstanbul'un iş merkezlerine yakınlığı ve İstanbul'ın önemli eğlence mekanlarından Etiler semtinde hizmet veren modern İstinye Park, Palladium gibi üst sınıf AVM'lerden biri. Akmerkez "Globalleşen dünyada hep yeni, genç ve güncel kalanların tek adresi" sloganıyla 1993 yılında bu yana hizmet vermektedir.

Akmerkez Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Akmerkez Haritadaki Konumu

Akmerkez; Akkök, Tekfen ve İstikbal gibi alanlarında lider isimlerin İstanbul'a kazandırdığı bir yaşam alanıdır. Çağdaş bakış açısının şekillendirdiği mimarisi ve işletme anlayışıyla 1993 yılından beri şehrin en gözde ve en merkezi semtlerinden biri olan Etiler'de, sosyal hayata yeni değerler katmaya devam etmektedir. 14 ve 17 katlı ofis bölümleri iş hayatına farklı bir anlayış getirirken, 23 katlı Akmerkez Residence, konforu temsil eden bir yerleşim imkânı sunar. Toplam 180 bin m2'lik alan üzerine kurulu merkez, 1.500 araç kapasiteli kapalı otoparkı, akıllı bina otomasyonu, 400 kişilik seçilmiş yönetim, temizlik ve güvenlik personeliyle sınırları geleceğe uzanan bir hizmet sunumunu benimser.

Akmerkez Etiler Zamanı, hayata sürekli değer katacak şekilde yaşatan alışveriş merkezi olarak markalaşan Akmerkez, her gün saat 10:00-22:00 arasında günlük hayatınız için moda, eğlence, sosyal sorumluluk güzel yemek ve dinlenme molaları sunarak özgür, keyifli ve değerli zaman yaratmaya devam ediyor.

"Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi" olması için tasarlanan Akmerkez; 1995 yılında Uluslararası Alışveriş Konseyi (ICSC) tarafından Avrupa'nın, 1996'da ise "Dünyanın En İyi Alışveriş Merkezi" seçildi. Bu dalda verilen en büyük ödül olan "ICSC International Design and Development"ın sahibi olarak kategorisinde bu ödüllerin ikisine birden dünyada ilk kez sahip olup, marka olarak verdiği sözlerin arkasında durduğunu ve hayallerinin gerçekleştiğini misafirlerine ve Türkiye'ye defalarca kanıtladı. Ayda yaklaşık 1,5 milyon ziyaretçi sayısı ve dünya ortalamasının üzerine çıkan 3,5 saatlik ziyaret zamanı, Akmerkez'i dünya standartlarındaki markalar listesinin ilk sıralarına yerleştirdiği gibi, açıldığı günden bu yana sürdürdüğü üstün nitelikli hizmet anlayışı ve sunduğu yenilikler listesindeki yerini sarsılmadan korumasını sağlıyor.

Geleceğe yatırım yapmayı, değerleri yaşatmayı ve yeni değerler yaratmayı ilke olarak benimsemiş Akmerkez, bugün de uluslararası üne ve ödüllere sahip "Concept i- Design" tasarım firması ile birlikte günün trend çizgilerini, son teknolojik gelişmeleri, ziyaretçilerin alışık oldukları "Akmerkez Yaşamı"nı kesintiye uğratmadan 25 milyon dolarlık bir yatırımla baştan sona yenileniyor.

PAPER MOON

Gurme bir lezzet sunabilmek, kalite, deneyim, özen ve bütünlük gerektirir...

Akmerkez Lokantacılık, 1996 yılında bir başyapıtın altına imzasını atarak, dünyanın en ünlü zincir İtalyan restoranı olan Paper Moon'u İstanbullularla buluşturdu. İleriyi gören, kaliteden ödün vermeyen ve klasisizmin altını çizen titiz yönetim anlayışı sayesinde Paper Moon, bugün bir şehir klasiği olmuştur. Yiyecek – İçecek sektörünün en seçkin ve prestijli markalarından biri olan restoranda, İtalyan Şef Giuseppe Pressani yönetiminde 77 personel hizmet vermektedir. Ayrıca personel, özenle hazırlanan menüde yer alan Akdeniz seçkisinin lezzet kalitesinin sürekliliğini sağlamak için yılda dört defa, iki haftalık süreyle İtalyan danışman Paolo Lattanzi'nin denetimine tabi tutulur.

Şehrin en özel bölgesinde, açıldığı günden beri servis kalitesi ve sunumlarıyla müşterilerine elit bir ortam sunan Paper Moon, ödüllü mimari tasarımı ve aydınlatmasıyla da sektörde ön plana çıkan bir konumdadır. 1997 yılında, Restaurants and Institutions-New York tarafından verilen "Interior Design" ödülü ve hemen ardından 1998 yılında gelen Lumens-New York tarafından verilen "Interior Lighting" ödülleriyle başarısını belgeleyen işletme, geçmişini geleceğe bozulmadan ve gelişerek taşımaya devam etmektedir.

Titizlikle inşa edilmiş, deneyimin lezzetle buluştuğu bir klasik: Paper Moon

Akmerkez Paper Moon Restaurant Rezervasyon için; 0212 282 16 16

AKMERKEZ ZİYARETÇİLERİYLE DE BÜYÜK

Ayda 1-1.5 milyon insan tarafından ziyaret edilen (hafta içi 40-45 bin, hafta sonu ve özel günlerde 70 bin ve üzeri) her gün 10:00-22:00 arası hizmet veren Akmerkez'de temizlik, güvenlik ve genel bakım konularında; 120 kişilik temizlik, 146 kişilik güvenlikle birlikte, 115 kişiden oluşan teknik ve yönetim kadrosu görev yapmaktadır.

Akmerkez'de ziyaretçilerin geçirdiği 3.5 saatlik ortalama süre, 2.5 saatlik dünya ortalamasının üzerindedir. Çevredeki iş merkezleri ve otellerde konaklayan turistler için düzenlenen ücretsiz otobüs servisleri de ziyaretçi profilini çeşitlendirmektedir.

Ziyaretçilerin alışveriş dışındaki tüm gereksinimlerini de karşılamayı hedefleyen Akmerkez, düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle yeni bir yaşam biçiminin, yeni bir anlayışın öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

Akmerkez İletişim Bilgileri

AKMERKEZ,
NİSPETİYE CADDESİ
34337 ETİLER / İSTANBUL
TEL : 0212 282 01 70
Faks : 0212 282 01 65

AKMERKEZ RESIDENCE, APART HOTEL
ULUS CADDESİ NO: 3 34340 ETİLER / İSTANBUL
TEL : 0212 282 11 28 (5 HAT)
Faks : 0212 282 06 12

Akmerkez Alış Veriş Merkezi Harita ve Yol Tarifi

AVM'ler