AÖF sınav soruları ve yanıt anahtarları nerede yayımlanmaktadır

Friday, February 28, 2020
AÖF Sınav neticeleri ise sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde https://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav neticeleri talebelerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2001 yılından itibaren sınav soruları ve yanıt anahtarları e-Öğrenme Portalında e-Kitap biçiminde yayımlanmaktadır. Öğrenciler, Açıköğretim e-Öğrenme Portalına https://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresindeki "Oturum Aç" kısmından T.C. kimlik numarasıyla seans açarak "Fakülte" başlığından "Sınav Soruları" seçeneğine, "Bölüm" başlığından öğretim yılını, "Ders" başlığından istenen öğretim yılında yapılan sınav sorularına vecevap anahtarlarına ulaşabilirler.

AÖF (Açıköğretim) Ara ve Dönem Sonu Sınav Notunun Muvaffakiyet Notuna Katkısı Açıköğretim AÖF ve uzaktan eğitim sistemine göre öğretim yapılan programlarda (İngilizce Öğretmenliği Lisans Programında İngilizce okutulan dersler ve ödevi olan dersler hariç) yapılan sınavlar sonucunda alınan notların, muvaffakiyet notuna katkı oranları; ara sınav notunun %30"u, dönem sonu sınav notunun %70"tir. Bir Dersin Muvaffakiyet Notu = (Ara Sınav Notu X %30 ) + (Dönem Sonu Sınav Notu X %70) değerle-rinin toplamı ile hesaplanır.Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım