Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sunday, October 25, 2020
Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul'un Fatih İlçesi Aksaray semiti Millet Caddesi üzerinde hizmet veren devlet hastanelerimizden biridir. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Emniyeti'nin gözaltına alınanların sağlık muayenelerinin de yapıldığı Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren kamu hastanelerindendir.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Hastane Adı : Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Telefon Numarası : (0212) 529 44 00
Faks : (0212) 589 62 29
Adresi : Aksaray
İl : İstanbul
İlçe : Fatih
Websitesi : www.hasekihastanesi.gov.tr

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gelenekten Geleceğe, Haseki Darüşşifa'sından Eğitim ve Araştırma Hastanesi sloganıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Toplam kalite yönetim anlayışı doğrultusunda, önceliğimiz hastalarımızın beklenti ve memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sistemimizi sürekli gözden geçirmek, iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vermektir.

Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve tüm çalışanlarımızın bize duydukları güveni sürekli geliştirerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak, çalışanlarımızı sürekli eğitimlerle destekleyerek, iyileştirme süreçlerinde etkin kılmak ve çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlamak, teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunarak hiçbir şekilde kalite anlayışından taviz vermemektir.
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi Poliklinikleri

Basın Semt Polikliniği

Polikliğimizde Göz hastalıkları, İç hastalıkları, Çocuk hastalıkları, Diş, Psikiyatri, Kulak burun boğaz, Kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet verilmektedir

Diş Polikliniği

Fatih Kamu Sağlığı Merkezi Dahiliye, Göz, Enfeksiyon hastalıkları, Aile hekimliği, Röntgen, Kadın Doğum, Psikiyatri, Kulak burun boğaz, Biokimya, Üroloji, Cildiye, Diş polkliniklerimizle hizmet vermekteyiz

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği
Göğüs Hastalıkları Polikliniği
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
Kardiyoloji Polikliniği
Onkoloji Polikliniği
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Polikliniği
Psikiyatri Polikliniği
Romatoloji Polikliniği

Topçular Semt Polikliniği

Dahiliye, Aile hekimliği, Çocuk hastalıkları, Cildiye, Göz hastalıkları, Genel cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, Kulak burun boğaz, Nöroloji, Psikiyatri, Radyoloji, Üroloji, Diş polikliniklerimizle hizmet vermekteyiz

Vilayetler Hizmet Birliği Polikliniği

Altı dahiliye polikliniğimiz, Kulak burun boğaz hastalıkları, Genel cerrahi, Göz hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Psikiyatri, Kadın doğum hastalıkları, Cildiye, Aile hekimliği, Diş polkliniklerimizle hizmet vermekteyiz.
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım