Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Sunday, October 25, 2020
Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi bir diğer bilinen ismiyle Bağcılar Devlet Hastanesi Kasım 2006 yılında Bağcılar, İstanbul'da hizmet vermeye başlamıştır.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haritadaki Konumu

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Adresi : Merkez Mahallesi 6. Sokak Bağcılar, İstanbul - 34200 Türkiye

emaİl : info@beh.gov.tr
Telefon No : +902124404000
Fax: +902124404242

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu yoğun nüfusun yaşadığı ve AK Parti'nin en çok oy aldığı ilçelerden biri olmasına karşın tek bir devlet hastanesinin olmadığı bu bölgeyi bir ölçüde rahtlatmıştır. İnsanların ödedikleri vergi karşılığında en temel sağlık hizmetini dahi almakdan mahrum olduğu bu bölgede devletimizin geç de olsa inşa ettiği hastanelerden biri.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Misyon

Hizmet sunumunda mükemmelliği yakalamış genel eğitim hastanesi. Misyonumuz, hizmet sunumunda mükemmelliği yakalamış genel eğitim hastanesi, tıbbi kalite, teknoloji ve bilişim önderliğinde sürekli....
 • Tıbbi kalite, teknoloji ve bilişim önderliğinde sürekli eğitim
 • İyileştiren hastane anlayışı
 • Enfeksiyonsuz hastane politikası
 • Sorunsuz ve etkin poliklinik hizmeti
 • Hayat kurtaran acil servis hizmeti
 • Temiz, düzenli ve konforlu hastane
 • Yüksek güvenlik hizmetleri
 • Hasta karşılama ve rehberlik hizmetleri
 • Hasta hakları ve danışmanlık hizmetleri
 • Tedavi sonrası takip, bakım ve danışmanlık hizmetleri
 • Kalite kontrol takibi

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Vizyonumuz

 • Kendi kaynakları ile tüm hizmeti sunabilme
 • Kurumsal yapıda mükemmeliyet modeli
 • Tıbbi hizmette akreditasyon
 • İyi klinik uygulamalar
 • Teletıp hizmetleri
 • Kurum içi ve kurum dışı eğitim hizmetleri
 • Telekonferanslarla uluslararası çalışmalar
 • Bilim dünyasına katkı sağlayacak araştırma çalışmaları
 • Maliyet muhasebesi
E. Çağrıcı

E-posta Adresi : e.cagrici@turkiye-rehberi.net - Çağrıcı Google+ Yazıları İçin »
SEO Uzmanı Yazar E. Çağrıcı'nın "Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi" ile ilgili yazılarını ve Youtube sayfalarından takip edebilirsiniz.
DMCA - MHRS Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Bu misyon vizyon kağıt üzerinde oldukça fiyakalı duruyor. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi de son teknolojik imkanlara sahip, hakikaten bu hastaneyi ortaya çıkaranlardan Allah razı olsun diyor insan. Modern bir bina, son tekonoloji sağlık imkanları ancak gel gelelim bu hastanede aynı orandayı boşverin vasat devlet hastanelerindeki yönetim ve sağlık personel kalitesini görmek çok zor.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili çok sayıda çevremizden şikayetler duyuyoruz. Benim de şahsen karşılaştığım sorunu hastane yönetimine, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğüne ve Sağlık Bakanlığı'na bildirmeme karşın sadece Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahsil etmeyi unuttuğu cuzi bir miktar için cep telefonumdan jet hızıyla ulaşıp tahsil etti.

2009 yılında 3 günlük kız evladımızı sarılık belirtileri üzerine Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdük. Hastanenin otoparkına girdiğimizde şaşkınlığımız başladı, randevu servisi, hastanenin temizliği ve teknolojik imkanları bizi etkiledi. Vay be helal olsun devletimiz çalışıyor dedik.

Ancak çölde bulmayı umduğumuz su serabında uyanmak çok uzun sürmedi. 3 günlük bebekden büyük insan iğnesiyle kan alan bir personel ve 3 günlük bebeğin zaten olmayan kanının aktığını görünce yaşadığımız şok. Zaten bebbekde sarılık şüphesi var. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi uzman doktorunun bu kadar teknolojik imkanlara sahip 3 günlük bebeği bütün hastanelerin yaptığı gibi Yenimahalle Çocuk hastanesine yönlendirmesi bu ülkede vergi verip de millete nasıl efendilik yapıldığını bir kez daha şahit olduk.

3 günlük bebekden kan almayı bilmeyen Sağlık Bakanlığı personeli, her 3 bebekden birinde karşılaşılan sarılık hastalığına her tür teknolojik imkanları sahip olmasına karşın müdahale edemeyen bir hastaneyi Sağlık Bakanlığı neden açar. Bizim vergilerimizle yapılan bu sonderece modern binalara en azından vasat da olsa bir yönetim ve sağlık personelinin hizmet vermesi gerekmez mi.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili ciddi şikayetleri sürekli duyuyorum, bu hastaneyi Sağlık Bakanlığının acilen gözden geçirmesi gerekir. Zira insan sağlığı her şeyin önündedir. Umarız vergi ve hastane ücreti tahsilatında jet hızıyla çalışan devletimiz tüyü bitmemiş yetimin de hakkının olduğu bu devlet hastanelerini aynı modern anlayışın olduğu yönetim ve hizmet kalitesine ulaştırır.

Sağlığın insan hayatı demek olduğunu, ticaret ve suistimallere açık bir anlayış olmadığını bizi yöneten ve bu kurumların aktörleri tarafından da vicdanı muhasebe ile değerlendirilmesini umuyoruz. Eminiz kimse kendisi ya da canından çok sevdiği yakınları için aynı manzaralarla karşılaşmak istemez. Bizler de bu modern yapılarda AB standardlarında sağlık hizmeti ve hasta haklarımıza kavuşmak istiyoruz.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi İletişim

Adres: Merkez Mahallesi 6. Sokak Bağcılar İstanbul 34200 Türkiye

email: info@beh.gov.tr
Tel: +902124404000
Fax: +902124404242

Bağcılar Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Linkler

Hastane Randevu





Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım