1 Mayıs'ta Metro Seferleri Yapılacak mı, Hangi Metro Hatları Çalışacak

Monday, September 21, 2020
1 Mayıs'ta Metro Seferleri Yapılacak mı, Hangi Metro Hatları Çalışacak, metro sefer saatleri değişti mi, hangi metro istasyonları kapalı, İstanbul'da tramway çalışacka mı, taksim füniküler seferleri yapılacak mı?
İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamaya göre 1 Mayıs 2015 Cuma günü İstanbul Taksim'e giden metro ve finiküler seferleri iptal edildi. Ayrıca İstanbul Hava Sahası üzerinde helikopter gibi görerek şartlarda uçuş yapacak hava araçlarına izin verilmeyecek.

1 Mayıs'ta Hangi Metro Seferleri İptalİstanbul Büyükşehir Belediyesi 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı'nda, Levent-Yenikapı, Kabataş Taksim ve finiküler seferlerinin yapılmayacağı açıklandı.

1 Mayıs'ta Levent - Hacıosman arasında metro seferlerini yapılabilecek. İkinci bir bildirime kadar Levent - Yenikapı arası metro seferleri, ve Kabataş - Taksim arası Füniküler seferleri iptal edildi.

1 Mayıs Metrobüs Kapalı Mecidiyeköy1 Mayıs'ta İstanbul'da Metrobüsler Beylikdüzü - Cevizlibağ arası çalışıyor. Cevizlibağ sonrası Bayrampaşa metrobüs istasyonuna kadar ulaşım devam ediyor.


1 mayıs metro

1 Mayıs'ta Açık Metro Hatları ve İstasyonları

 • M1A Yenikapı - Atatürk Havalimanı Metro Hattı
 • M1B Yenikapı - Kirazlı Metro Hattı
 • M3 Kirazlı - Olimpiyat - Başakşehir Metro Hattı
 • M4 Kadıköy - Kartal Metro Hattı
 • M6 Levent Boğaziçi Üniversitesi Hisarüstü Metro Hattı
 • T1 Bağcılar - Kabataş Tramway Hattı
 • T3 Bağcılar - Kabataş Tramway Hattı
 • T4 Topkapı - Mescidi Selam Tramway Hattı
 • TF1 Maçka - Taşkışla Teleferik Hattı
 • TF2 Eyüp - Piyer Loti Teleferik Hattı
 • Marmaray

1 Mayıs'ta İETT Seferleri Yapılacak mı

İETT (İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri), 1 Mayıs 2015 Cuma günü resmi tatil nedeniyle Cumartesi sefer saatleri uygulanacağını duyurdu

İSTANBUL Valisi Vasip Şahin, 1 Mayıs'ta "Taksim Kapalı"

İSTANBUL Valisi Vasip Şahin, "Taksim her türlü gösteriye, toplantıya kapalı bir alan olduğu için 1 Mayıs'la ilgili kutlamalara da kapalıdır. Yalnızca yarın sembolik olarak işçi temsilcilerimizin veya siyasi parti temsilcilerimizin çelenk koyma ve Kazancı Yokuşu'nda karanfilli anma imkanı tanınacak. Ama onun ötesinde herhangi bir faaliyet olmayacak" dedi.

1 mayıs metro kapalı
1 mayıs metro kapalı mecidiyeköy
1 mayıs metrobüs kapalı
1 mayıs metrobüs kapalı mecidiyeköy

1 Mayıs etiketleri; 1 mayıs, 1 mayıs metro, 1 mayıs metrobüs, 1 mayıs işçi bayramı, 1 mayıs metrobüs kapalı, 1 mayıs metro kapalı, 1 mayıs olaylar, 1 mayıs kapalı yollar, 1 mayıs kapalı metro istasyoları, 1 mayıs kapalı metrobüs durakları, 1 mayıs eylemleri
Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım