İstanbul Emniyet Müdürlüğü

Thursday, November 26, 2020
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Caddesi) Fatih ilçesi sınırları içerisinde faaliyetlerini sürdüren kamu kuruluşudur.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Haritadaki Konumu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Misyon ve Vizyonu

MİZYONUMUZ

Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda, demokratik, lâik ve sosyal hukuk devleti ilkeleri çerçevesinde, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak, yasalar ve evrensel değerlerin ışığı altında, bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde yaşamını sürdürmesine imkân sağlayan bir ortamın oluşturulmasına ve korunmasına katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Düzen, barış, huzur ve güvenliği bozmak isteyenleri caydıran, bozanları gerekli tüm delillerle hızlı yakalayan, kamu güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayan, mutlu personeli ve insan merkezli kalite hizmetleriyle güven veren örnek bir teşkilat olmaktır.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü İletişim

Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) Hırka-i Şerif Mahallesi No:58
Fatih / İSTANBUL
Tel : 0212 635 00 00
Faks : 0212 636 14 44
GÖZALTI-İZLEME BÜRO AMİRLİĞİ: 0212 636 11 21

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım