Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Saturday, May 30, 2020
Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği haritası, yol tarifi, adres, websitesi, facebook adresi, telefon, fax, e-posta, Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği randevu, bölümler, doktorlar, kroki ve iletişim hakkında bilgileri bulabilirsiniz.

Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Haritası, İletişim, Yol Tarifi ve Adresi Nerede

Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Haritadaki Konumu

Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Adres ve Telefon

Hastane Adı : 	Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği
Telefon Numarası : 	(0216) 384.53.70
Faks : 	0216 384.53.71
Adresi : 	Bostan Tarıki Sokak Arı Apt. No: 16/1 Bostancı
İlçe : 	Kadıköy
İl : 	İstanbul	

Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

Özel Bostancı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği,2006 yılından bu yana Bostancı’da hizmet vermeye devam etmektedir.Amacımız,gelişen Diş Hekimliği teknolojilerini takip ederek hastalara uygun tedaviyi bir ekip ruhu içerisinde verebilmektir.Bu amaçla kurulan kliniğimizde birçok tedavi alternatifini bir arada bulabilmek mümkündür.

Ağız ve Diş Sağlığı konusunda kendinizi rahat hissedebileceğiniz bir ortamda tedavi olmak ve diş sağlığınızı korumak istiyorsanız sizleri de polikliniğimize bekleriz. Unutmayın ki, diş hastalıkları ve diş sağlığının korunması açısından erken tanı çok önemlidir.

Kliniğimiz özel bir kuruluştur. Bostancı’da bulunan Sağlık Bakanlığına bağlı Kadıköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile bağlantısı yoktur.

SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’nın özel diş klinikleri ile anlaşması bulunmamaktadır. Bu durum bütün özel hastanelerin diş bölümleri ve özel diş klinikleri için geçerlidir.

Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu

Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu servisinden online randevu almak için Özel Bostancı Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu.Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

Yorum ve sorularınızı buradan paylaşabilirsiniz :

"Turkiye-Rehberi.Net"'i Sosyal Medya'da Takip Et;

WhatsApp Paylaşım Facebook Paylaşım Twitter Paylaşım Google+ Paylaşım Youtube Paylaşım LinkedIn Paylaşım Vimeo Paylaşım Pinterest Paylaşım Dailymotion Paylaşım